REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Fabryka Stellantis w Gliwicach uruchomiła produkcję elektrycznych dużych samochodów dostawczychartykuł
Pokaż artykuł
Fabryka Stellantis w Gliwicach uruchomiła produkcję elektrycznych dużych samochodów dostawczych
Fabryka dużych samochodów dostawczych w Gliwicach, należąca do jednostki biznesowej pojazdów użytkowych Stellantis (Stellantis Commercial Vehicles Business Unit), uruchomiła produkcję w pełni elektrycznych dużych samochodów dostawczych, dołączając tym samym do globalnej ofensywy Stellantis Pro One na rynku pojazdów użytkowych.
We Wrocławiu powstanie pierwsza w Polsce fabryka cienkowarstwowych ogniw fotowoltaicznychartykuł
Pokaż artykuł
We Wrocławiu powstanie pierwsza w Polsce fabryka cienkowarstwowych ogniw fotowoltaicznych
W stolicy Dolnego Śląska zostanie zrealizowana kolejna nowa, duża inwestycja z branży najnowszych technologii. Inwestor, polska firma ROLTEC Sp. z o.o. z Poznania zamierza wybudować w zachodniej części Wrocławia pierwszą w Polsce fabrykę cienkowarstwowych ogniw fotowoltaicznych w technologii CIGS. Inwestor otrzyma od rządu pomoc publiczną na realizację swojej inwestycji.
Fabryka Broni "Łucznik" inwestuje w robotyzację i cyfryzację procesów produkcyjnychartykuł
Pokaż artykuł
Fabryka Broni "Łucznik" inwestuje w robotyzację i cyfryzację procesów produkcyjnych
Zarząd Fabryki Broni "Łucznik" – Radom Sp. z o.o. podpisał umowę z Ministerstwem Aktywów Państwowych, reprezentującym Skarb Państwa. Dotyczy ona wsparcia finansowego projektu „Robotyzacja i cyfryzacja procesów produkcyjnych w Fabryce Broni". Wartość całej umowy wynosi 25,96 mln zł, z czego dofinansowanie ze strony MAP wyniesie 8,36 mln zł. Projekt jest realizowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).
W Jaworznie powstanie wielkoskalowa fabryka samochodów elektrycznych i hybrydowych? [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W Jaworznie powstanie wielkoskalowa fabryka samochodów elektrycznych i hybrydowych? [FILM]
Co powstanie zamiast planowanej wcześniej wielkiej fabryki polskich samochodów elektrycznych w Jaworznie, w województwie śląskim? Podczas debaty z cyklu Miasta Idei, która odbyła się w Jaworznie i poświęcona była przyszłości Jaworznickiego Obszaru Gospodarczego, prezes ElectroMobility Poland (EMP), Tomasz Kędzierski, zaprezentował nową formułę projektu realizowanego przez spółkę oraz przedstawił aktualny stan prac. Jak podkreślił, priorytetem jest zapewnienie długofalowych korzyści, które wykraczają poza samą produkcję w planowanej fabryce w Jaworznie.
W woj. wielkopolskim powstanie najnowocześniejsza fabryka pianki poliuretanowej w Polsceartykuł
Pokaż artykuł
W woj. wielkopolskim powstanie najnowocześniejsza fabryka pianki poliuretanowej w Polsce
Kolejna duża inwestycja w powiecie leszczyńskim, w województwie wielkopolskim. W miejscowości Maryszewice (gmina Lipno) pod Lesznem od maja ubiegłego roku trwa budowa najnowocześniejszej fabryki pianki poliuretanowej w Polsce.
Nowe miejsca pracy. W Łodzi powstanie duża fabryka komponentów AGD artykuł
Pokaż artykuł
Nowe miejsca pracy. W Łodzi powstanie duża fabryka komponentów AGD
Kolejna duża inwestycja produkcyjna w Łodzi. Panattoni, najaktywniejszy deweloper nieruchomości przemysłowych na świecie oraz E.G.O. – jeden z wiodących dostawców komponentów dla firm produkujących urządzenia gospodarstwa domowego – celebrują budowę nowego zakładu produkcyjnego w Łodzi. Wartość inwestycji to ponad 100 mln zł. Powstaną nowe miejsca pracy.
Fabryka Urządzeń Kolejowych zainwestuje w rozwój zakładu produkcyjnego w Wielkopolsceartykuł
Pokaż artykuł
Fabryka Urządzeń Kolejowych zainwestuje w rozwój zakładu produkcyjnego w Wielkopolsce
Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (K-SSSE S.A.) wydała w ramach Polskiej Strefy Inwestycji decyzję o wsparciu dla Fabryki Urządzeń Kolejowych Sp. z o.o. z Kościana, w województwie wielkopolskim — przedsiębiorstwa, które ma istotny wkład w rozwój polskiego kolejnictwa i infrastruktury tramwajowej.
W Krakowie ruszyła fabryka sztucznej inteligencji Gaia AI Factory [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W Krakowie ruszyła fabryka sztucznej inteligencji Gaia AI Factory [FILM]
W Akademickim Centrum Komputerowym Cyfronet AGH oficjalnie ruszył projekt Gaia AI Factory – fabryki sztucznej inteligencji, która ma wspierać rozwój innowacji w nauce, biznesie i administracji publicznej.
W województwie świętokrzyskim ARP Budownictwo otworzyło nowoczesny zakład prefabrykacji betonowej [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W województwie świętokrzyskim ARP Budownictwo otworzyło nowoczesny zakład prefabrykacji betonowej [FILM]
Spółka ARP Budownictwo należąca do Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. otwiera nowoczesną fabrykę prefabrykatów w Suchedniowie. Inwestycja powstanie w miejsce zakładów „Marywil”, które w 2019 r. zostały przejęte przez ARP S.A. W fabryce znajdzie zatrudnienie co najmniej 100 osób.
Grupa Polsat Plus i ZE PAK zakończyła budowę fabryki polskich autobusów wodorowych w Świdnikuartykuł
Pokaż artykuł
Grupa Polsat Plus i ZE PAK zakończyła budowę fabryki polskich autobusów wodorowych w Świdniku
PAK PCE Polski Autobus Wodorowy, spółka zależna od PAK-Polska Czysta Energia (w której 50,5 proc. udziałów należy do Grupy Polsat Plus, a 49,5 proc. do ZE PAK), zakończyła budowę fabryki autobusów wodorowych w Świdniku, w województwie lubelskim. Fabryka ma produkować ok. 100 autobusów rocznie.
Polish Innovation Labs zwiększy produkcję amunicji małokalibrowej artykuł
Pokaż artykuł
Polish Innovation Labs zwiększy produkcję amunicji małokalibrowej
Rubicon Partners zainwestował w Polish Innovation Labs (PIL), polską spółkę działającą w branży militarnej i technologicznej z siedzibą i fabryką w Skarżysku-Kamiennej, w województwie świętokrzyskim. W rundzie inwestycyjnej w wysokości 10 mln zł poza Rubicon Partners wzięli udział również Fundacja Rodzinna Elephant rock Remigiusza Talarka oraz aniołowie biznesu
Japoński gigant przenosi produkcję z Niemiec do Polskiartykuł
Pokaż artykuł
Japoński gigant przenosi produkcję z Niemiec do Polski
Kolejna znana, globalna firma przenosi produkcję do naszego kraju. Japoński gigant branży maszyn rolniczych – Kubota – ogłosił strategiczną decyzję o relokacji części produkcji z Niemiec do Polski. Od 2026 roku montaż ciągników rolniczych będzie odbywać się w zakładzie w Bieruniu, co znacząco wzmocni pozycję Polski na mapie europejskiego przemysłu.
[Aglomeracja Wrocławska] Ruszyła budowa wielkiej fabryki baterii koreańskiego LG CHEMartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Ruszyła budowa wielkiej fabryki baterii koreańskiego LG CHEM
Ruszyła zapowiadana od pewnego czasu, wielka koreańska inwestycja pod Wrocławiem. Na jednej z działe...
[Wrocław] Tak może zmienić się kwartał na Przedmieściu Oławskim. Są wyniki konkursu [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Tak może zmienić się kwartał na Przedmieściu Oławskim. Są wyniki konkursu [WIZUALIZACJE]
Znamy już wyniki konkursu na koncepcję zagospodarowania kwartału pomiędzy ulicą Traugutta, Żabią Ści...
Wielka gorzelnia Stock Polska za 50 mln euro w Lublinie otwarta [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
Wielka gorzelnia Stock Polska za 50 mln euro w Lublinie otwarta [ZDJĘCIA]
W Lublinie rozpoczęła działalność pierwsza gorzelnia Stock Polska, która jest jedną z najnowocześniejszych i największych w Europie. Obiekt ten wyznacza nowe standardy w branży spirytusowej i wyróżnia się innowacyjnością procesów produkcyjnych, efektywnością energetyczną oraz dbałością o środowisko. Inwestycja ta, warta ponad 50 mln euro, była jednym z największych projektów przemysłowych w regionie w 2023 roku i stanowi kluczowy element strategii Stock Spirits Group, koncentrującej się na innowacjach i zrównoważonym rozwoju.
Nowe miejsca pracy. Prawie 1,5 mld złotych na modernizację 150 wagonów w zakładzie Remtrak po Opocznemartykuł
Pokaż artykuł
Nowe miejsca pracy. Prawie 1,5 mld złotych na modernizację 150 wagonów w zakładzie Remtrak po Opocznem
Kolejne nowe miejsca pracy w branży kolejowej, w województwie łódzkim. W piątek 15 listopada br. PKP Intercity oraz zakłady Remtrak pod Opocznem (woj. łódzkie) podpisały umowy na modernizację 150 wagonów. Ich wartość to prawie 1,5 mld zł.
Amerykański koncern Mars planuje w Poznaniu rozbudowę największej fabryki gum do żucia w Europie artykuł
Pokaż artykuł
Amerykański koncern Mars planuje w Poznaniu rozbudowę największej fabryki gum do żucia w Europie
Fabryka gum do żucia Mars w Poznaniu od trzech dekad jest jednym z najważniejszych punktów na globalnej i europejskiej mapie produkcyjnej firmy. Dziś to największy należący do Mars zakład produkcji gumy do żucia w Europie i drugi co do wielkości na świecie. Każdego roku powstają tu miliardy drażetek, które trafiają do konsumentów w ponad 40 krajach – od Polski i krajów Europy Centralnej, po Niemcy, Francję, ale też Nigerię czy Ekwador. Firma ma kolejne plany inwestycyjne dotyczące zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w stolicy Wielkopolski.
Prenovi Sp. z o.o.firma
Pokaż firmę
Prenovi Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Cieślewskich 53
Mickiewicza 63inwestycja
Pokaż inwestycję
Mickiewicza 63
Warszawa, Żoliborz, Mickiewicza 63
Mokotowska Squareinwestycja
Pokaż inwestycję
Mokotowska Square
Warszawa, Śródmieście, Mokotowska 49
dostępna powierzchnia
2237 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
19.00 EUR
REKLAMA